Tere tulemast meie kodulehele!

Kennel Solarsoul on väike hobikennel, mis on registreeritud 2009. aastal.

Kenneli nimi tuleneb inglise keelest ja tähendab „ päikese hinge“, mis sobib täielikult iseloomustama neid väikeseid rõõmsameelseid, energilisi ja vapraid koerakesi.

Kenneli asutajaks on Sirje Nõmm. Perioodil 2009 kuni 2011 sündis kennelis 4 pesakonda. Alates 2012. aastast on kenneli omanikud Sirje Nõmm ja Katrin Puusepp. Oleme Eesti Kennelliidu ja Eesti Yorkshire Terjerite Tõuühingu liikmed ning osaleme aktiivselt tõuühingu töös. 2014.aasta detsembris läbisime edukalt EKLi Kasvataja koolituse.

Esimene koer kennelis oli emane yorkshire terjer Susanna, kelle tõime oma perre 2005. aastal. Väike, terane ja energiline, võitis ta täielikult meie kõigi südamed. Teise isase yorkshirei terjeri Charlie tõime 2008. aastal. Charlie sai juba teadlikult valitud näituse- ja aretuskoeraks. Ta on uhke hoiakuga ja väga ilusa kõnnakuga näitusekoer kuid samas ka kodu hoidev, hellusi armastav ning õrnahingeline koerake. 2010.aastal Charlie ja Susanna liidust sündinud pesakonnast jäid kennelisse õed Vanessa ja Sofia. Mõlemal on väga hea iseloom ja isalt päritud uhke kõnnak.

Meie eesmärgiks on aretada terveid, tugevaid ja hea iseloomuga koeri. Meie jaoks on koerad pereliikmed, sõbrad ja kaaslased ning sellepärast on sooviks, et meie kutsikate omanikud suhtuksid oma koertesse samamoodi. Kui te soovite meie kennelist kutsikat või kui teil on mure oma neljajalgse sõbra heaolu ja tervise pärast, võtke julgesti meiega ühendust!

Teie

Sirje Nõmm ja Katrin Puusepp

 

          

 

Meie